Ons team

Ron Froyen

Ron Froyen

Relatiebeheerder vermogensopbouw en -beheer E: froyen.ron@fitracus.be
Kelly Vandeweyer

Kelly Vandeweyer

Backoffice vermogensopbouw en -beheer, Marketing E: vandeweyer.kelly@fitracus.be
Davy Weckx

Davy Weckx

Relatiebeheerder vermogensopbouw en -beheer E: weckx.davy@fitracus.be
Sandra Joris

Sandra Joris

Relatiebeheerder bescherming E: joris.sandra@fitracus.be
Annelies Bijlemans

Annelies Bijlemans

Relatiebeheerder bescherming E: bijlemans.annelies@fitracus.be
Heidi Stynen

Heidi Stynen

Backoffice bescherming E: stynen.heidi@fitracus.be
Steffi Schildermans

Steffi Schildermans

Relatiebeheerder bescherming E: schildermans.steffi@fitracus.be
Steffi Peys

Steffi Peys

Relatiebeheerder vermogensopbouw en -beheer, Management E: peys.steffi@fitracus.be
Tanja Vandael

Tanja Vandael

Relatiebeheerder bescherming, Marketing E: vandael.tanja@fitracus.be
Tiny Custers

Tiny Custers

Management, Schadebeheer, Boekhouding E: custers.tiny@fitracus.be

Heeft u vragen? Wij staan voor u klaar!

CONTACTEER ONS